Lesław Żurek jako Zbigniew Wodecki wygrał program "Twoja Twarz Brzmi Znojmo"

Za nami ostatni odcinek 13. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobaczcie, wszystkie finałowe występy.

W finałowym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o główną nagrodę walczyli: Maja Hyży, Paweł Góral, Michał Meyer i Lesław Żurek. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i swoimi występami zachwycili zarówno jurorów, jak i publiczność. Zwycięzca mógł być, jednak tylko jeden. 14. edycję show wygrał Lesław Żurek, który w finale wystąpił jako Zbigniew Wodecki z piosenką "Chałupy Welcome To". Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Jury w składzie Kacper Kuszewski, Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka oraz Adam Strycharczuk jednogłośnie doszło do wniosku, że najlepiej zaprezentował się Lesław Żurek. To on wygrał „Złotą Twarz” i 100 tys. złotych, które przeznaczył na cele charytatywne.

W odcinku finałowym Maja Hyży wystąpiła jako Whitney Houston, Paweł Góral wcielił się w Marylę Rodowicz, a  Michał Meyer przeobraził się w lidera grupy Bon Jovi. Zobaczcie, jak sobie poradzili.

 
 
 

Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie 10 najlepszych występów z ostatnich dziesięciu edycji show.

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. Twórcy podczas ostatniego finału zapewnili, że kolejna edycja programu powróci już jesienią 2019 roku.

A Wy komu kibicowaliście?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!