"Szósty zmysł": Oficjalny utwór do filmu "W jak morderstwo" [WIDEO]

Niezbędny u każdego dobrego detektywa? Szósty zmysł! "Szósty zmysł" to również tytuł utworu specjalnie skomponowanego do komedii kryminalnej "W jak morderstwo". Posłuchaj!

Piosenkę wykonuje Anna Smołowik, która w filmie wciela się w postać głównej bohaterki. Na ekranie partnerują jej m.in. Paweł Domagała, Piotr Adamczyk, Rafał Królikowski, Dorota Segda, Szymon Bobrowski, Przemysław Bluszcz, Olga Sarzyńska oraz Jowita Budnik. Intrygujące, zabawne i doskonale zagrane „W jak morderstwo" w kinach już 18 czerwca 2021 roku.

Zobacz teledysk:

 

Główna bohaterka filmu – wielka miłośniczka kryminałów, mająca twórczość Agathy Christie w małym paluszku, sama trafia na trop tajemniczej sprawy…

Ten utwór idealnie oddaje klimat całego filmu. Chociaż nagrywanie piosenki to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, to świetnie się przy tym bawiłam! Mam nadzieję, że zarówno słuchaczom, jak i później widzom w kinie towarzyszyć będą podobne emocje.

– mówi Anna Smołowik.

Autorką słów piosenki „Szósty zmysł" jest Zuzanna Wrońska, muzykę skomponował Marcin Macuk. Utwór powstał specjalnie do filmu „W jak morderstwo".

Reżyserem i współscenarzystą filmu jest Piotr Mularuk. „W jak morderstwo" oparte jest na książce Katarzyny Gacek o tym samym tytule. Autorka jest również współscenarzystką filmu.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!