Alicja Szemplińska ze specjalną piosenką z okazji Wielkiego Święta Księżniczek Disneya

Disney startuje z kolejną odsłoną Wielkiego Święta Księżniczek, akcji promującej życzliwość oraz odwagę wśród dzieci. W serwisach cyfrowych ukazał się singiel "Każda z nas" w wykonaniu utalentowanej młodej wokalistki Alicji Szemplińskiej.

Premierze singla towarzyszy teledysk dostępny na kanale DisneyPolskaVEVO w serwisie YouTube. Alicja jest jedną z dwudziestu artystek z całego świata, które nagrały wersję piosenki w swoich ojczystych językach.

 

„Każda z nas" to inspirująca i pełna pasji piosenka, wprost zachęcająca do działania i czynienia świata lepszym. Opowiadający o życzliwości i odwadze tekst znakomicie uzupełnia się z energicznym wokalem ALICJI, młodej artystki o niespotykanym talencie. ALICJA wygrała aż trzy ogólnopolskie programy wokalne, a w 2020 r. została reprezentantką Polski w - ostatecznie odwołanym - 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Nad swoimi kolejnym muzycznymi hitami pracuje w ramach wytwórni Universal Music Polska.

W teledysku widzowie mogą zobaczyć fragmenty znanych filmów z udziałem Księżniczek i Królowych Disneya, których historię zainspirowały całą akcję.

Moją ulubioną bohaterką jest Pocahontas, księżniczka dobra, wrażliwa i odważna. Łączy nas wiele wspomnień, zaczynając od piosenki „Kolorowy wiatr", którą śpiewałam w programie wokalnym, mając 14 lat. Uważam, że łączy nas miłość do świata, przyrody i zwierząt. Mam łagodny charakter, ale gdy trzeba, potrafię być silna i odważna jak Pocahontas.

– mówi Alicja.

W pierwszym etapie kampanii Disney opublikował „Opowieści o odwadze i dobroci", nowy cyfrowy zbiór oryginalnych historii o księżniczkach Disneya, w tym jedną dedykowaną 12-letniej Natalce z Polski. W projekcie wzięli udział znani i cenieni polscy artyści: Agnieszka Więdłocha, Magdalena Lamparska i Bartłomiej Topa, którzy użyczyli swojego głosu, by nowe opowiadania mogły usłyszeć dzieci i ich rodzice odwiedzający kanał Disneya w serwisie YouTube. Wszystkie historie są dostępne w polskim języku migowym.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!