Franek Kimono powrócił! Posłuchaj nowej wersji hitu "King Bruce Lee"

Piotr Fronczewski w duecie z Popkiem stworzył nową wersję jednego ze swoich największych przebojów. Posłuchajcie!

''King Bruce Lee'' to kolejny singiel duetu Popek & Claysteer w zupełnie nowej odsłonie. Franek Kimono doskonale wszystkim znana postać muzyczna wykreowana przez aktora Piotra Fronczewskiego, była parodią stylu disco. Internautom bardzo spodobała się nowa wersja hitu "King Bruce Lee". Klip ma już ponad pół miliona wyświetleń! Możecie go zobaczyć poniżej.

 

Franek Kimono wszedł z hukiem na polski rynek muzyczny na początku lat 80. Pomysłodawcą postaci był Andrzej Korzyński. Teksty piosenek współtworzył z nim Krzysztof Gradowski. Piotr Fronczewski został wybrany na wokalistę, podczas nagrań ścieżki dźwiękowej do "Akademii Pana Kleksa".

Jeden z najwybitniejszych i najwszechstronniejszych aktorów w historii polskiej kinematografii Piotr Fronczewski ma na swoim koncie blisko 120 ról telewizyjnych, filmowych i teatralnych. Zadebiutował jako 12-latek w filmie "Wolne miasto" Stanisława Różewicza. Jest absolwentem, reżyserem i profesorem nauk teatralnych PWST w Warszawie. Aktor zdobył ponad 20 prestiżowych nagród.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!