Ricky Martin i Paloma Mami porywają do tańca singlem "Qué Rico Fuera"

Pierwszy singiel z wyczekiwanego albumu Ricky'ego Martina z teledyskiem w reżyserii Jessy'ego Terrero już jest!

Światowy artysta i wielokrotny zdobywca nagrody Grammy, Ricky Martin, rozpoczyna 2021 rok nowym tanecznym hitem „Qué Rico Fuera" z udziałem wschodzącej międzynarodowej artystki Palomy Mami. Współpraca Ricky’ego i Palomy nawiązuje do popowego, afro-latynoskiego i miejskiego stylu, jednocześnie zawierając uwodzicielskie teksty, które sprawiają, że „Qué Rico Fuera" jest idealną pozycją na lato. Posłuchajcie!

 

Utwór został napisany przez Ricky'ego Martina i Palomę Mami wraz z producentami Wissemem Larfaoui, Kevynem Mauricio Cruzem i Juanem Camilo Vargasem. Teledysk, wyreżyserowany przez słynnego Jessy’ego Terrero, został nakręcony podczas całodniowej sesji w południowej Kalifornii.

Jako wielbiciel muzyki Palomy, Ricky skontaktował się z nią w sprawie wspólnej pracy nad nową muzyką. Ze względu na pandemię swoje części nagrali osobno, a następnie spotkali się, aby nakręcić teledysk.

Ricky był zdecydowany przy wyborze Palomy:

Znałem jej muzykę, ponieważ ciągle próbuję odkrywać nowe głosy. Kiedy ta piosenka pojawiła się w moim życiu, od razu o niej pomyślałem. Paloma jest ponadprzeciętnie utalentowaną wojowniczką. Bardzo się cieszę, że mogliśmy razem pracować. Mam nadzieję, że publiczność poczuje się tak dobrze, jak my podczas sesji nagraniowej.

„Qué Rico Fuera" to pierwszy singiel z „Play", długo oczekiwanego albumu Ricky’ego. Utwór będzie częścią repertuaru jego nadchodzącej trasy po Ameryce Północnej, która rozpocznie się 25 września wraz z Enrique Iglesiasem i gościem specjalnym Sebastiánem Yatrą.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!