Varius Manx i Kasia Stankiewicz powracają z nowym singlem "Chodź się kochać" [WIDEO]

Zespół zaskoczył fanów nowym utworem. Czy jest on zapowiedzią większego projektu? Sprawdźcie już teraz.

"Chodź się kochać" – niezwykle pozytywna piosenka Varius Manx i Kasi Stankiewicz, to taka muzyczna forma „przypominajki", że tu i teraz jest czas, by kochać się, dbać o miłość i korzystać z tego daru. Utwór autorstwa Roberta Jansona i Kasi Stankiewicz nie zawiedzie fanów zespołu, charakterystyczna muzyczna lekkość i ciepła barwa głosu Kasi to gwarancja, że po wysłuchaniu piosenki będziecie ją nucić cały dzień!

W teledysku będziemy mogli podziwiać piękne widoki niezaprzeczalnie uroczego miasta Wrocławia – historycznej stolicy Dolnego Śląska. Teledysk do piosenki „Chodź się kochać" wyprodukował Marcin Ziółko – młody i zdolny twórca filmowy. 

Premiera klipu 17 czerwca 2021 roku o godz. 10:00.

 
William Szekspir napisał kiedyś, że jeśli muzyka jest pokarmem miłości, gra dalej…jest szansa ze z tą piosenką, będzie podobnie, dobry instrumentalny przekaz muzyczny połączony z tekstem dającym nadzieję, tworzą spójną całość.

– komentuje Robert Janson.

Niezależnie od czasów, a wydaje się, że w szczególności właśnie dziś potrzebujemy ciepła, bliskości, wsparcia. Osobiście znajduję to nie od dziś w muzyce, ale także w cieple innego ciała. Bliskość to bardzo przyjazny stan, od niej już tylko „rzut beretem" do szeptów, pocałunków i cielesno – mentalnego spełnienia.  Wytaczam śmiało tezę, że gdyby ludzie częściej korzystali z tej cielesnej atencji, świat byłby piękniejszy. Potraktujmy tę piosenkę jako pocałunek rozpuszczający złe zaklęcia oraz przypomnienie, że miłość jest jedną z piękniejszych form spędzania czasu dedykowanych człowiekowi do korzystania i czerpania z niej radości, dobrego humoru i luzu. Polecam, Katarzyna Stankiewicz. :-)))

Klip do piosenki nieprzypadkowo nagrywany był we Wrocławiu – Mieście Spotkań. To tutaj po latach przerwy Kasia Stankiewicz ponownie spotkała się z Varius Manx na deskach muzycznej sceny, to także tutaj zespół zaprezentował swój utwór „Biegnij" na ceremonii otwarcia Igrzysk The World Games 2017, który był oficjalnym hymnem tych Igrzysk. Zespół nie ukrywa, że ma duży sentyment do tego miasta- serca Dolnego Śląska.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!