Koncert zespołu OneRepublic został przełożony

Organizator wydarzenia wydał oficjalne oświadczenie. Sprawdź szczegóły!

Koncert OneRepublic zaplanowany na 27 października tego roku w COS Torwar w Warszawie został przełożony na 9 maja 2022 roku. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. 

Nominowany do nagrody Grammy zespół OneRepublic to autor piosenek i wokalista Ryan Tedder, gitarzyści: Zach Filkins i Drew Brown, basista i wiolonczelista Brent Kutzle oraz perkusista Eddie Fisher.

Zespół wydał swój debiutancki album "Dreaming Out Loud" w 2007 roku. Wydany nakładem Mosley Music Group / Interscope zawierał pokryty platyną singiel „Apologize", który osiągnął szczyty list przebojów i list sprzedaży na całym świecie oraz otrzymał nominację do nagrody Grammy.

 

Drugi album zespołu, Waking Up z 2009 roku, przyniósł hity „All the Right Moves", „Secrets" i „Good Life".

W 2013 roku zespół wydał pokryty platyną album „Native", na którym znalazł się hit „Counting Stars", który sprzedał się w ponad 33 milionach egzemplarzy, a zespół wyruszył w światową trasę koncertową.

W 2016 roku OneRepublic wydali czwarty album zatytułowany "Oh My My".

Ostatniej wiosny zespół wypuścił też utwór „Start Again ft. Logic", który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu Netflix 13 Reasons i "Connection", który był częścią kampanii FCA Summer of Jeep.

Obecnie zespół pracuje nad nowym albumem i współpracuje z Galantis i Kygo.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!