Powstanie serial o Krzysztofie Krawczyku. Były menadżer zdradza szczegóły

Wiadomo również, że do sklepów trafi książka o życiu Krzysztofa Krawczyka. Co wiemy na temat serialu?

Kilka tygodni temu Andrzej Kosmala były menadżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że pracuje nad książką, w której przedstawi barwne życie artysty. Panowie przyjaźnili się od wielu lat. Okazuje się jednak, że w planach jest również serial. 

Mamy gotowe trzy pierwsze odcinki. Rozmowy trwają nadal. Jest kolejka chętnych producentów, reżyserów i scenarzystów do zrobienia serialu i filmu fabularnego. Jak na razie nie zapadła żadna decyzja, kto mógłby go zagrać. Krzysztof nie miał żadnego faworyta. Jedno jest pewne, będzie potrzebnych pięciu aktorów, bo chcemy pokazać całe jego życie od dziecka.

- zdradza Kosmala w wywiadzie dla "Super Expressu".

Krzysztof Krawczyk urodził się 8 września 1946 roku w Katowicach. W latach 1963-1973 i 1976 był wokalistą zespołu Trubadurzy. Karierę solową rozpoczął w 1973 roku. Jego najbardziej znane przeboje to m.in. "Parostatek", "Jak minął dzień", "Byle było tak" czy "Ostatni raz zatańczysz ze mną". Artysta był aktywny zawodowo niemal do samego końca. Odszedł 5 kwietnia 2021 roku w wieku 74 lat.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!