Zwycięzca "The Voice of Poland" Ochman prezentuje nowy singiel "Prometeusz"

To już czwarty singiel, który zapowiada debiutancki album młodego artysty.

Po trzech świetnie przyjętych singlach - „Światłocieniach" (ponad 2,4 mln streamów na Spotify, ponad 4 mln wyświetleń na YouTube),  „Wielkich tytułach" (#1 miejsce na karcie na czasie YouTube, ponad 1,7 mln wyświetleń oraz ponad 600 tyś. streamów na Spotify) i "Wspomnienia" (ponad pół miliona wyświetleń na Youtube) - Ochman prezentuje kolejny utwór "Prometeusz"

Premiera teledysku 2 lipca 2021 roku o godz. 12:00.

 

Krystian jest zwycięzcą 11. edycji "The Voice of Poland" oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel „Światłocienie" był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów „The Voice of Poland".

Urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!