"Kopciuszek": Zobacz zwiastun filmowej wersji baśni braci Grimm

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące nowej filmowej adaptacji jednej z najpopularniejszych bajek Disneya.

W ostatnim czasie stało się bardzo modne tworzenie filmowych wersji kultowych animacji Disneya. Jeszcze w 2019 roku zobaczymy między innymi nowego "Cruella", "Dumbo" czy "Aladyna". Teraz przyszedł czas na kolejny klasyk. Studio Amazon Prime udostępniło pierwszy zwiastun filmu "Kopciuszek" opartego na słynnej baśni braci Grimm.

 

W głównej roli wystąpi piosenkarka Camila Cabello. Jak zapowiadają twórcy ma to być odświeżona wersja klasycznej bajki - znajome otoczenie i warstwa wizualna połączona z nową, oryginalną muzyką.

W oficjalnym opisie filmu czytamy:

To wiedziona przez muzykę nowa wersja tradycyjnej opowieści, z którą dorastaliście. Nasza bohaterka (Cabello) to ambitna młoda kobieta, której marzenia są większe od otaczającego ją świata. Ale z pomocą Wróżki (Billy Porter) udaje jej się przetrwać i spełnić jej marzenia.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Kay Cannon. Na ścieżce dźwiękowej do filmu usłyszymy takich artystów jak Idina Menzel, Minnie Driver, Nicholas Galitzine, Maddie Baillio, Charlotte Spencer, a także Billy Porter czy Pierce Brosnan. 

Film "Kopciuszek" pojawi się na platformie Amazon Prime Video 3 września 2021 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!