David Guetta nagrał cover hitu Whitney Houston "How Will I Know"

Dj wziął na swój warsztat jeden z największych hitów Whitney Houston. Zobaczcie, co z tego wyszło.

Cały czas na fali, laureat Grammy, DJ i producent David Guetta może pochwalić się bardziej niż imponującą listą współpracowników. Nie inaczej jest tym razem, gdyż przy najnowszym singlu wspiera go jeden ze największych brytyjskich trendsetterów - MistaJam oraz soul-popowy gwiazdor John Newman. Razem stworzyli piosenkę "If You Really Love Me (How Will I Know)", która dziś doczekała się premiery. Utworu możecie posłuchać poniżej.

 
Kto oprze się refrenowi takiego klasyka jak "How will I Know"?! Z tym house'owym pianinem i słonecznym klimatem. Dzięki współpracy z MistaJamem i Johnem Newmanem mam swój wakacyjny przebój 2021 roku.

- mówi David Guetta.

David Guetta to jeden z najsławniejszych DJ-ów i producentów na świecie. Francuz znajduje się w top 10 najchętniej stremowanych artystów wszech czasów serwisu Spotify, w 2020 roku został wybrany DJ-em roku i najlepszym twórcą muzyki elektronicznej przez prestiżowy "DJ Mag".

Do pomocy przy nowym singlu David zaangażował wpływowego brytyjskiego trendsettera, DJ-a i radiowca, MistaJama, który zasłynął audycjami w BBC Radio 1 i BBC Radio 1Xtra, a ostatnio związany jest z Capital i Capital Dance.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!