"The Crown" sezon 5. nie będzie ostatnim! Jak zakończy się serial?

Głos w tej sprawie zabrała ostatnio w jednym z wywiadów producentka serialu. Sprawdźcie, co powiedziała!

Wielu fanów serialu zastanawiało się, ile jeszcze sezonów serialu przed nimi. Początkowo krążyły plotki, że to właśnie sezon 5. będzie ostatnim. Okazuje się jednak, że twórcy "The Crown" mają jeszcze w planach 6. sezon, który będzie oficjalnym zakończeniem serialu. Przedstawi on losy rodziny królewskiej na początku XXI wieku. 

W jednym z ostatnich wywiadów dla Broadcast producentka Suzanne Mackie wyjaśniła, dlaczego w serialu nie zostanie pokazana współczesna historia rodziny królewskiej,

Peter Morgan powiedział bardzo elokwentnie, że po prostu nie jest w stanie o czymś pisać, jeśli nie ma czasu na uzyskanie odpowiedniej perspektywy. I myślę, że on zawsze czuł, że 10 lat to minimalna ilość czasu, jakiej potrzebuje, żeby zobaczyć coś w kontekście historycznym i naprawdę to zrozumieć. Nie sądzę, żeby od tego odszedł.
Wszyscy znamy te historie, ale Peter jedno robi znakomicie: polega to na tym, żeby zajrzeć pod powierzchnię i zrozumieć krajobraz w bardziej zniuansowany, złożony, zaskakujący sposób. W momencie, kiedy on zacznie próbować robić to wcześniej, nieuchronnie wyda się to wymyślone albo sztuczne. Tak więc, choć to jest dla mnie absolutnie najlepsza rzecz w karierze, zdecydowanie nadszedł czas, aby przejść dalej.

– powiedziała Suzanne Mackie.

Kilka tygodni temu scenarzysta serialu potwierdził, że Imelda Staunton zastąpi Olivię Colman w roli Królowej Elżbiety II. W The Crown 5 starszą wersję księcia Filipa, czyli najbliższą tej aktualnej zagra Jonathan Pryce. Księżniczkę Małgorzatę zagra Lesley Manville, a księżną Dianę aktorka polskiego pochodzenia Elizabeth Debicki.

Wiemy również, kto wystąpi w roli premiera Wielkiej Brytanii Johna Majora. Do obsady "The Crown" dołączył Jonny Lee Miller.

The Crown Season 4 Cast Dancing to Good As Hell By LizzoObsada "The Crown" w pełnej charakteryzacji tańczy do hitu Lizzo. Nowy hit internetu!

Sezon 4. zakończył się rezygnacją Thatcher, co oznacza, że do walki wejdzie nowy premier. Sezon piąty będzie kontynuował kadencję Johna Majora i później zobaczymy również jego następcę Tony'ego Blaira, który sprawował urząd podczas śmierci Diany.

Czekacie na nowy sezon "The Crown"?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!