Rozpoczęto pracę nad "Fuks 2" - kontynuacją komedii z Maciejem Stuhrem i Januszem Gajosem

Kultowa polska komedia "Fuks" po 20 latach doczekała się kontynuacji. Ruszyły zdjęcia na planie filmowym "Fuks 2" w reżyserii Macieja Dutkiewicza. W filmie ponownie zobaczymy Macieja Stuhra oraz Janusza Gajosa, do których dołączą Cezary Pazura, Maciej Musiał i Katarzyna Sawczuk.

"Fuks", który miał premierę w 1999 roku, okazał się przepustką do sławy dla Macieja Stuhra. Nieznany jeszcze wtedy aktor zabłysnął w roli 18-letniego Aleksa, głównego bohatera gangsterskiej komedii Macieja Dutkiewicza. Otworzyła mu ona drzwi do późniejszych produkcji takich jak "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota" czy "Testosteron".

Stuhr powróci w kontynuacji "Fuks 2" jako ojciec głównego bohatera, Maćka, w którego wcieli się Maciej Musiał.

Maciek jest bystrym i ogarniętym dwudziestolatkiem, choć pieniądze i samochód na randkę musi pożyczyć od taty. Jego ojciec w dniu osiemnastych urodzin odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód, przyczynił się do rozbicia dwóch policyjnych radiowozów i "stuknął na grubą kasę" szemranego biznesmena. Jednocześnie zdobył serce pięknej kobiety. Poprzeczkę zawiesił zatem wysoko, a już niedługo okaże się, czy syn odziedziczył po nim brawurowy charakter i skłonność do niebezpiecznych intryg. Wszystko to stanie się za sprawą randki, która połączy go z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami i wciągnie w grę, której stawką jest wielka kasa i jeszcze większa miłość

– tak opisuje nadchodzącą komedię producent.

W obsadzie "Fuks 2" pojawi się również Janusz Gajos, który w pierwszej części grał śledczego Mazura. Ponadto w filmie wystąpią: Katarzyna Sawczuk, Sonia Bohosiewicz, Cezary Pazura oraz Paulina Gałązka.

"Fuks 2" ma zadebiutować na ekranach kin w 2022 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!