Natalia Kukulska i Matt Dusk we wspólnym utworze

Singiel "One Note Samba / Samba na jedną nutę" promuje kolejny album kanadyjskiego wokalisty zatytułowany "Sinatra with Matt Dusk vol. 2", którego będziemy mogli posłuchać jesienią 2021 roku.

Podczas promocji poprzedniej płyty "Sinatra with Matt Dusk", artysta współpracował ze Zbigniewem Wodeckim w utworze "My Way / Szczęście jest we mnie" oraz z Kubą Badachem w "Learnin' the Blues/ Już wiesz co to blues". Tym razem w piosence "One Note Samba / Samba na jedną nutę" Duskowi towarzyszy Natalia Kukulska

 

Dusk opowiedział, jak wpadł na pomysł współpracy z Natalią Kukulską:

Pierwszy raz usłyszałem głos Natalii za sprawą mojej żony wiele lat temu, ale pomysł nawiązania z nią współpracy podsunął mi mój przyjaciel dopiero niedawno. Zobaczyłem jej wykonanie podobnej piosenki z moim przyjacielem Kubą Badachem na festiwalu Wodecki Twist i byłem pod ogromnym wrażeniem. Jako fan Bossa Novy odkryłem polską wersje One Note Samba ze słowami autorstwa Jonasza Kofty zaśpiewaną przez Hannę Banaszak. Wtedy w mojej głowie pojawił się pomysł na dwujęzyczną wersję, w której głos Natalii Kululskiej pasowałby idealnie ze względu na jej piękny ton i ogromną artystyczną skalę.

Matt Dusk to jazzowy wokalista pochodzący z Kanady. Ma na koncie cztery złote ("Two Shots", "Good News", "JetSetJazz" i "Sinatra with Matt Dusk") oraz trzy platynowe albumy ("My Funny Valentine", "Just The Two of Us" i "Old School Yule"). Jego żona, Julita Borko, pochodzi z Polski, a sam artysta żywi do naszego kraju bardzo ciepłe uczucia i chętnie zaprasza do współpracy polskich artystów.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!