"Nie czas umierać": James Bond powraca w wielkim stylu. Zobacz nowy zwiastun [WIDEO]

Według najnowszych informacji kolejny film o przygodach Agenta 007 trafi do polskich kin w październiku 2021 roku.

Dotychczas data premiery filmu "Nie czas umierać" była już zmieniana kilkukrotnie ze względu na pandemię koronawirusa. Twórcy produkcji są dobrej myśli i wierzą, że tym razem wszystko pójdzie po ich myśli. Do sieci trafił nowy zwiastun, który zdradza, że kolejny film o przygodach Agenta 007 trafi do polskich kin w październiku 2021 roku.

Zobacz zwiastun:

 

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale" wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace" uszkodził sobie bardzo poważnie ramię. Aktor oświadczył, że w "No Time To Die" po raz ostatni zagra Jamesa Bonda.

Billie Eilish - No Time To Die (Audio)"No Time To Die": Posłuchaj tytułowej piosenki do nowego Bonda!

Na ekranie towarzyszyć mu będą: Léa Seydoux (Madeleine Swan), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M.) oraz Rory Kinnear (Tanner). Wróci również Jeffrey Wright (Felix Leiter). Wśród nowych twarzy pojawią się: Billy Magnussen, Dali Benssalah, David Dencik, Ana De Armas i Lashana Lynch.

W roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie "Bohemian Rhapsody"

Polecamy również:

.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!