Niemiecki serial "Ze Network" z Davidem Hasselhoffem będzie kręcony w Jeleniej Górze!

Jeleniogórski teatr im. C. K. Norwida został wybrany jako jedno z miejsc, w których będzie się rozgrywać akcja serialu "Ze Network". Odtwórcą głównej roli będzie David Hasselhoff, aktor znany z produkcji takich jak: "Słoneczny patrol", "Nieustraszony" i "Żar młodości".

David Hasselhoff zagra samego siebie w niemieckiej komedii szpiegowskiej "Ze Network" stworzonej przez Christiana Alvarta we współpracy z Arendem Remmersem. Serial zostanie wyprodukowany przez niemiecką firmę Syrreal Entertainment we współpracy z CBS Studios. Zobaczymy w nim historię Davida Hasselhoffa, który przyjeżdża do Niemiec z zamiarem wystąpienia na deskach dużego teatru we Wschodnim Berlinie. Na miejscu okaże się, że aktor dostał angaż w małym teatrze na wschód od Berlina, a konkretnie w miasteczku Görlitz, leżącym na granicy z Polską. Tam Hasselhoff zostanie wplątany w międzynarodowy spisek, za którym stoją mordercy z czasów zimnej wojny.

Część zdjęć do serialu zostanie zrobiona w Teatrze im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze. Razem z ekipą pojawi się tam również sam David Hasselhoff. Zdjęcia będą kręcone od 11 sierpnia do 2 września.

Serial "Ze Network" ukaże się w serwisie VOD "TV Now" zarządzanym przez grupę medialną RTL, która współpracowała z Davidem Hasselhoffem już wcześniej, podczas emisji serialu "Nieustraszony". Hasselhoff skomentował pracę nad nową produkcją następująco:

 "Nieustraszony" stał się ogromnym sukcesem zarówno dla mnie jak i dla RTL. Powrót po 30 latach i ponowna współpraca z RTL nad nową produkcją to spełnienie marzeń. Nasz serial będzie zabawny, zabójczy, kreatywny i pouczający… po prostu ekscytujący. Prawdziwy czy fikcyjny – o tym zadecydujecie Wy.

"Ze Network" to nie jedyna produkcja, w której David Hasselhoff wciela się w samego siebie. Aktor wystąpił jako on sam również w sitcomie "Hoff the Record" oraz filmie "Killing Hasselhoff".

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!