Brian May prezentuje zremasterowany teledysk "Too Much Love Will Kill You" [WIDEO]

Nowa, zremasterowana wersja solowego albumu Briana Maya "Back to the Light" ukaże się 6 sierpnia 2021 roku.

30 lipca 2021 roku na oficjalnym kanale YouTube Briana Maya miała premierę odświeżona wersja teledysku "Too Much Love Will Kill You". Możecie ją obejrzeć poniżej:

 

Brian May skomentował wydanie nowej wersji następującymi słowami:

Na swój sposób jest to najważniejsza piosenka, jaką kiedykolwiek napisałem. "Too Much Love Will Kill You" jest kroniką tego, co tkwi głęboko we mnie. Każde słowo piosenki, kiedy teraz jej słucham, każde słowo jest dla mnie ważne. Nadal stoję za każdym z nich. Opisują one dokładnie to, co czuję. Mówię "co czuję" w czasie teraźniejszym, bo doszedłem do wniosku, że nie zmieniłem się za bardzo od tamtego czasu.

Singiel "Too Much Love Will Kill You" pochodzi z solowej płyty Briana Maya "Back to the Light" wydanej w 1992 roku. Trzy lata później ukazał się ostatni studyjny album zespołu Queen, "Made in Heaven", w którym utwór ten można usłyszeć w wykonaniu Freddiego Mercury’ego. Został nagrany jeszcze za życia wokalisty w 1989 roku.

Nowa wersja teledysku jest zapowiedzią reedycji całego albumu "Back to the Light", który ma się ukazać 6 sierpnia 2021 roku

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!