Lady Gaga i Tony Bennett zapowiadają nowy album singlem "I Get a Kick Out of You"

W dniu swoich 95. urodzin Tony Bennett poinformował fanów, że już niebawem do sklepów trafi jego nowy album, który nagrał ponownie z Lady Gagą.

Tony Bennett i Lady Gaga ujawnili szczegóły nowego albumu "Love for Sale", który ukaże się 1 października 2021 roku. Na płycie Bennett i Lady Gaga zaśpiewają kompozycje Cole'a Portera, w tym „I Get a Kick Out of You". Jest to pierwszy singiel, którego możecie posłuchać poniżej.

 
W dniu, w którym wydaliśmy "Cheek to Cheek" w 2014 roku, Tony zadzwonił do mnie i zapytał, czy chciałbym z nim nagrać kolejny album, tym razem z piosenkami Cole'a Portera. Zawsze jestem zaszczycona. współpracą z moim przyjacielem Tonym, więc oczywiście przyjąłem zaproszenie.

– komentuje Lady Gaga. 

Tony Bennett i Lady Gaga nagrali "Love for Sale" w nowojorskim studiu Electric Lady Studios. Według komunikatu prasowego przed sesjami u Bennetta zdiagnozowano chorobę Alzheimera. (Rodzina Bennetta publicznie ujawniła diagnozę w wywiadzie dla AARP The Magazine w 2021 roku). To już kolejny wspólny projekt artystów. Wcześniej wydali album "Cheek to Cheek" w 2014 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!