"The Crown" sezon 5: Elizabeth Debicki jako Księżna Diana. Zobacz nowe zdjęcia z planu

Do sieci trafiły również nowe zdjęcia z planu serialu Netfliksa. Możemy na nich zobaczyć Elizabeth Debicki w nowej roli.

Miliony fanów na całym świecie czekają na kontynuację jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Portal "Deadline" potwierdził, że obsada "The Crown" wróciła na plan w czerwcu 2021 roku. Oznacza to, że premiera nowych odcinków piątego sezonu nastąpi dopiero w 2022 roku. 

Kilka tygodni temu scenarzysta serialu potwierdził, że Imelda Staunton zastąpi Olivię Colman w roli Królowej Elżbiety II. W "The Crown 5" starszą wersję księcia Filipa, czyli najbliższą tej aktualnej zagra Jonathan Pryce. Księżniczkę Małgorzatę zagra Lesley Manville, a księżną Dianę aktorka polskiego pochodzenia Elizabeth Debicki.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia Księżnej Diany w nowym sezonie "The Crwon".

Wiemy również, kto wystąpi w roli premiera Wielkiej Brytanii Johna Majora. Do obsady "The Crown" dołączył Jonny Lee Miller.

'The Crown'Jak dobrze znasz serial "The Crown"? [QUIZ]

Sezon 4. zakończył się rezygnacją Thatcher, co oznacza, że do walki wejdzie nowy premier. Sezon piąty będzie kontynuował kadencję Johna Majora i później zobaczymy również jego następcę Tony'ego Blaira, który sprawował urząd podczas śmierci Diany.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!