Iggy Pop wykonał utwór Maneskin "I Wanna Be Your Slave" [WIDEO]

Posłuchaj nowej wersji ostatniego przeboju Maneskin w wykonaniu Iggy'ego Popa.

Zwycięzcy tegorocznej Eurowizji i nowe odkrycie na scenie rockowej, Måneskin, połączyli siły z legendą punk rocka, Iggym Popem. Jest to kolejny wielki krok w karierze młodych artystów, którzy stali się międzynarodową sensacją po wygranej w 65. konkursie Eurowizji.

6 sierpnia 2021 roku ukazała się nowa wersja utworu "I Wanna Be Your Slave", która powstała w wyniku kolaboracji włoskiego zespołu z Iggy Popem. Możecie jej posłuchać poniżej:

 

Måneskin to 4-osobowy włoski zespół założony w 2016 roku, w skład którego wchodzą: wokalista Damiano David, basistka Victoria De Angelis, gitarzysta Thomas Raggi oraz perkusista Ethan Torchio. W 2017 roku grupa zajęła 2. Miejsce we włoskim programie "X Factor", a międzynarodową sławę zyskała dzięki wygranej w Eurowizji. Zespół ucieszył się z możliwości współpracy z Iggym Popem. 

Jesteśmy zaszczyceni, że [Iggy Pop] polubił naszą muzykę i zechciał z nami współpracować. To było bardzo wzruszające, kiedy zaśpiewał dla nas na żywo "I Wanna Be Your Slave" i był wobec nas przyjazny i otwarty. Dorastaliśmy, słuchając jego muzyki i to on zainspirował nas, żeby założyć zespół. Wciąż nie możemy uwierzyć, że mieliśmy okazję go poznać i razem zagrać.

"I Wanna Be Your Slave" pochodzi z albumu "Teatro d'ira: Vol. I", który został wydany 19 marca 2021 roku. W lipcu tego roku utwór został oficjalnie wydany we włoskich stacjach radiowych jako trzeci singiel promujący wyżej wspomniany album. Jeszcze przed tym królował on na europejskich listach przebojów – w Polsce piosenka uzyskała status platynowej płyty, a w Wielkiej Brytanii zajęła 5. miejsce w brytyjskim zestawieniu singli "UK Singles Chart".

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!