Roger Taylor, perkusista z zespołu Queen, wydał nowy singiel

Utwór "We're All Just Trying to Get By", w którym wystąpiła gościnnie KT Tunstall, promuje nowy album Taylora, "Outsider".

Po ośmiu latach przerwy Roger Taylor wydaje swoją nową płytę zatytułowaną "Outsider". Promuje ją singiel "We’re All Just Trying to Get By", który perkusista Queen nagrał razem z KT Tunstall. Możecie go posłuchać poniżej:

 

Album powstał w trudnym czasie lockdownu spowodowanego epidemią koronawirusa, ale w zawartych na nim utworach Taylor skupia się na pozytywnych aspektach bycia człowiekiem i naszej potrzebie przetrwania.  

Chciałem podkreślić dobre rzeczy w naszym życiu. To w sumie bardzo proste stwierdzenie. To to, co robi każdy organizm na ziemi: próbuje przetrwać, rozmnożyć się i istnieć. To wszystko, co próbujemy osiągnąć, rośliny, zwierzęta, ludzie, chcemy po prostu przetrwać. Mimo wszystkich problemów każdy rodzaj życia próbuje jakoś dać sobie radę. No i oczywiście jesteśmy w środku cholernej pandemii… Nawet koronawirus próbuje przetrwać.

Roger Taylor to pochodzący z Wielkiej Brytanii muzyk, grający na różnorodnych instrumentach, wokalista i autor tekstów. Największą sławę zyskał jako perkusista w zespole Queen. Jest również twórcą lub współtwórcą niektórych przebojów grupy, m.in.: "These Are the Days of Our Lives", "Innuendo", czy "Under Pressure". Taylor odniósł również sukces jako solowy artysta. Wydał pięć własnych albumów, z czego ostatni, "Fun on Earth", w 2013 roku. "Outsider" będzie szóstą płytą artysty.

Album "Outsider" ukaże się 1 października 2021 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!