Beata Kozidrak i Bajm wykonali hit "Rzeka marzeń" z filmu "Pustyni i w puszczy"

Plejada polskich gwiazd wystąpiła podczas festiwalu w Uniejowie Earth Festival 2021. Zobaczcie, jaką niespodziankę dla widzów przygotowali Beata Kozidrak i zespół Bajm.

rTematem przewodnim tegorocznej edycji festiwalu "Earth Festival" było #ZaczynamOdSiebie. Każda z gwiazd przygotowała na tę okazję utwory, które najbardziej związane są z tematem ekologii i dbaniem o środowisko. Beata Kozidrak i zespół Bajm wykonali dwa swoje największe przeboje "Nie ma wody na pustyni" i "Rzeka marzeń". Poniżej możecie zobaczyć ich występ.

 

Na scenie tego wieczoru wystąpili jeszcze: Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Roksana Węgiel i Michał Szpak. Zaprezentowany został hymn Stowarzyszenia Program Czysta Polska „Psalm dla Ziemi". Gospodarzami „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski" byli Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

Utwór "Rzeka marzeń" znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu Gavina Hooda "W pustyni i w puszczy" z 2000 roku. Autorem tekstu jest Jacek Skubikowski, a za kompozycje odpowiada Krzesimir Dębskii, który odpowiedzialny jest również za muzykę do "Ogniem i mieczem" czy większości seriali telewizyjnych. W przypadku muzyki do "W pustyni i w puszczy" kompozytor stanął przed dużym wyzwaniem. Oprócz oddania nastroju scen filmu, musiał także uwzględnić miejsce akcji - Afrykę - z całym bogactwem i zróżnicowaniem jej muzyki.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!