Orkiestra Męskiego Grania wykonała przebój "Śpij kochanie śpij" w nowej aranżacji

Za nami kolejna odsłona trasy koncertowej Męskie Granie 2021. Zobaczcie, jakie niespodzianki dla fanów przygotowali artyści podczas koncertu finałowego.

Najpopularniejsza polska trasa koncertowa – Męskie Granie – powróciła po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. W te wakacje, ze względu na ograniczenia pandemiczne, muzycy zagrali w czterech miastach, a koncerty odbywały się zarówno w piątki, jak i soboty. Koncert finałowy W tym miał miejsce 28 sierpnia 2021 roku w Żywcu.

Na scenie tego wieczoru wystąpili, Kaśka Sochacka, Ralph Kamiński, Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz i Orkiestra Męskiego Grania w składzie: Dawid Podsiadło, Daria Zawioałow i Vito Bambino.

Projekt "Męskie Granie" sponsorowany przez markę Żywiec od lat przełamuje schematy myślenia o muzyce i odważnie łączy różnorodne gatunki i style. Nie inaczej było tym razem. 

Jedną z muzycznych niespodzianek, które przygotowała Orkiestra Męskiego Grania, był cover wielkiego hitu Kayah & Bregović "Śpij kochanie śpij". Ich występ możecie zobaczyć poniżej. 

 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!