David Hasselhoff zapowiada nowy album singlem "Damnit I Love You"

Aktor znany z seriali "Słoneczny Patrol" czy "Nieustraszony" już niejednokrotnie zaskakiwał nas swoimi muzycznymi wcieleniami. W takim chyba lubimy go najbardziej!

Można śmiało powiedzieć, że dyskografia Davida Hasselhoffa pęka w szwach. Piosenkarz wydał już łącznie dziewiętnaście płyt! Niewątpliwie największy sukces odniósł jego debiutancki album z 1985 roku „Night Rocker". Aktor w swojej twórczości bardzo lubi eksperymentować, łącząc ze sobą zupełnie różne gatunki muzyki. W 2020 roku artysta zaskoczył fanów hardrockowym albumem "Open Your Eyes". Teraz przyszła kolej na nieco lżejsze brzmienia.

Do sieci trafił kolejny singiel z nadchodzącej płyty "Party Your Hasselhoff". Poniżej możecie zobaczyć teledysk do utworu "Damnit I Love You".

 

David Michael Hasselhoff urodził się 17 lipca w 1952 roku, w Baltimore w stanie Maryland. Przyszedł na świat w pobożnej rzymskokatolickiej rodzinie. Bardzo szybko zdecydował, że chce zostać aktorem, bo już w wieku siedmiu lat wziął udział w szkolnej inscenizacji "Major Domo", a mając osiem lat, wystąpił w przedstawieniu Braci Grimm "Titelitury". Młody artysta nie wyobrażał sobie podążać inną drogą, dlatego też aplikował do Akademii Sztuk Dramatycznych w Pontiac w stanie Michigan. Studiował również w Kalifornijskim Instytucie Sztuk w Valencia na wydziale teatralnym.

Słoneczny patrolJak dobrze pamiętasz serial "Słoneczny patrol"? [QUIZ]

Na wielkim ekranie zadebiutował w komedii sportowej "Odwet cheerleaderek". Wreszcie na horyzoncie pojawiła się propozycja przyjęcia roli policjanta-kierowcy Michaela Knighta, właściciela mówiącego samochodu w serialu "Nieustraszony".

W 1985 roku rozpoczął karierę muzyczną. Wylansował takie przeboje jak "Looking for Freedom" i "Crazy for You" . Jego albumy cieszyły się największym powodzeniem w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

Wreszcie w 1989 roku przyjął rolę przystojnego ratownika kapitana Mitcha Buchannona w "Słoneczny patrol". Reszta jest już historią.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!