Powstanie remake filmu "Bodyguard". Poznaliśmy pierwsze szczegóły

Studio Warner Bros potwierdziło, że trwają prace nad nową wersją kultowego filmu "Bodyguard" z Whitney Houston i Kevinem Costnerem.

Matthew López, scenarzysta nominowany do nagrody Tony, został zatrudniony w Warner Bros, aby napisać nową wersję kultowego filmu „Bodyguard". Producentami będą Lawrence Kasdan (podobnie jak oryginału), Dan Lin i Jonathan Eirich, z producentem wykonawczym Nick Reynolds.

Nowy film będzie inspirowany romantycznym dramatem z 1992 roku, w którym wystąpili Houston i Kevin Costner. Oryginał zarobił ponad 400 milionów dolarów na całym świecie i ma najlepiej sprzedającą się ścieżkę dźwiękową do filmów wszechczasów, z kilkoma oryginalnymi piosenkami Houston, które znalazły się na szczycie listy przebojów.

Na ten moment nie wiadomo, kogo zobaczymy w głównych rolach. Z nieoficjalnych informacji pod uwagę brani są Tessa Thompson i Chris Hemsworth.   

BODYGUARD10 ciekawostek o filmie "Bodyguard"

Film "Bodyguard" otrzymał między innymi dwie nominacje do Oscara za najlepsze piosenki, a także... siedem nominacji do Złotych Malin! Propozycja nakręcenia tego filmu była odrzucana 67 razy, zanim realizacja doszła skutku... Nie robi to jednak na nas negatywnego wrażenia i dalej przyznajemy się do tego, że kochamy ten film!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!