Natalia Kukulska prezentuje teledysk do nowego singla "Jednogłośna"

Natalia Kukulska 25 lat swojej pracy artystycznej świętuje... nowym wydawnictwem!

"Jednogłośna" to EP-ka, czyli minialbum zawierający cztery premierowe utwory. Pretekstem do tego wydawnictwa jest 25 lat od dorosłego fonograficznego debiutu Natalii. Zamiast robić kompilację "the best of", artystka przygotowała kilka nowości w wyjątkowej oprawie i limitowanej, kolekcjonerskiej edycji. Za warstwę muzyczną odpowiada Archie Shevsky oraz sama Natalia, która jest również autorką tekstów. Zagrali także Michał Dąbrówka i Artur Boo Boo Twarowski.

Zobacz teledysk:

 

Artystka przez wiele lat zaskakiwała słuchaczy, nie pozwalając wpisać się w żaden szablon. Utwory na tej płycie są, według Natalii, esencją jej wielu muzycznych podróży przez lata. W warstwie lirycznej dominuje refleksja nad poznaniem samej siebie, relacjami, podziałami i przyszłością.

Na uwagę zasługuje równie nieszablonowe wydanie płyty — zamknięcie formatu CD w opakowaniu wielkości płyty winylowej, było pretekstem do zabawy formą, również trójwymiarową. W środku można znaleźć postery ze zdjęciami autorstwa Marty Wojtal. Za oprawę graficzną odpowiada Adam Żebrowski.

Wydawnictwo ma charakter kolekcjonerski, co oznacza, że każdy egzemplarz jest osobiście numerowany i podpisany przez Natalię, a edycja limitowana. Tylko na naszej stronie pierwsze sto egzemplarzy.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!