Zobacz zapowiedź nowego singla Adele "Easy on Me"

Po sześciu latach przerwy Adele powraca na scenę muzyczną z nowym singlem. Będziemy mogli go usłyszeć już 15 października 2021 roku.

Adele zapowiedziała nowy singiel w krótkim, 20-sekundowym teledysku, który opublikowała w sieci. Klip pokazuje piosenkarkę jadącą samochodem z przyczepą pełną mebli. Za nią unoszą się wywiane z okna pojazdu kartki papieru pokryte nutami. W tle wybrzmiewa spokojna melodia grana na pianinie. Całą zapowiedź możecie zobaczyć poniżej:

 

Kilka dni temu w wielu krajach zaczęły pojawiać się tajemnicze billboardy z liczbą 30. Bardzo prawdopodobne, że jest to zapowiedź nowej płyty Adele. Przypominamy, że poprzednie albumy wokalistki nosiły tytuły "19", "21" oraz "25", a ostatni z nich ukazał się 20 listopada 2015 roku. Zawierał m.in. singiel "Hello", "When We Were Young" i "Water Under the Brigde".

Nowy singiel "Easy on Me" ukaże się 15 października 2021 roku.

Adele to brytyjska wokalistka i autorka tekstów. Zaczęła swoją karierę muzyczną z wielkim przytupem. Jej debiutancki album "19" (2008) uzyskał status siedmiokrotnej platynowej płyty w Wielkiej Brytanii i został nagrodzony dwiema statuetkami Grammy. Późniejsze dwa krążki okazały się jeszcze większymi hitami. W 2013 roku Adele otrzymała statuetkę Oscara, Złoty Glob oraz nagrodę Grammy za utwór "Skyfall", który stworzyła na potrzeby filmu o Jamesie Bondzie o tym samym tytule.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!