Utwór Sary Egwu-James "Somebody" doczekał się magicznego teledysku!

Sara Egwu-James będzie reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizji Junior 2021 z autorską piosenką "Somebody".

Sara Egwu-James została wybrana na reprezentantkę Polski w konkursie Eurowizji Junior 2021 podczas krajowych eliminacji w programie "Szansa na Sukces". Młoda artystka zwyciężyła w finale z Marysią Stacherą oraz Miłoszem Świetlikiem Siekierskim. Zaprezentowała wówczas cover utworu Celine Dion "That’s the Way It Is" oraz autorską piosenkę "Somebody", którą zamierza zaśpiewać podczas Eurowizji.

7 października 2021 roku w sieci pojawił się teledysk do utworu Sary. Możecie go obejrzeć poniżej:

 

Sara podkreśla, że piosenka "Somebody" opowiada o człowieku, na którym zawsze można polegać, który jest gotów nas wysłuchać i przyjść z pomocą. Wokalistka dodaje, że każdy powinien mieć w swoim życiu taką osobę i zapewnia, że chce być kimś takim dla swoich fanów:

 

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia 2021 roku w Paryżu. Tematem przewodnim konkursu będzie słowo "Imagine", czyli "Wyobraź sobie". Organizatorzy chcą uhonorować w ten sposób zwyciężczynię poprzedniej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior, Valentinę, która zaśpiewała utwór „J’imagine". W tegorocznej Eurowizji Junior weźmie udział dziewiętnastu uczestników, reprezentujących swoje kraje.

Sara Egwu-James już jako mała dziewczyna interesowała się śpiewem. W wieku 6 lat zwyciężyła w Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Szczecinku. Od tamtego czasu brała udział w różnych konkursach i festiwalach muzycznych. Szerszej publiczności dała się poznać w czwartej edycji "The Voice Kids", podczas której okrzyknięto ją "polską Whitney".

Czy Waszym zdaniem Sara Egwu-James ma szansę na wygraną?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!