James Blunt stworzył nową wersję hitu "You're Beautiful", by wspierać walkę z rakiem

W tej wersji przeboju zamiast słynnego "You're beautiful, it's true" usłyszymy szczegółowe informacje o tym, jak i gdzie można wspierać fundację Stand Up To Cancer.

James Blunt zamieścił w sieci nową wersję swojego największego przeboju "You're Beautiful", który został wydany na jego debiutanckiej płycie "Back to Bedlam" w 2004 roku i szybko przyniósł mu międzynarodową sławę.

Nowa wersja piosenki została pozbawiona oryginalnego tekstu - zamiast niego z ust wokalisty usłyszymy informacje dotyczące tego, w jaki sposób można wspierać organizację Stand Up To Cancer, zaśpiewane w rytm charakterystycznej melodii utworu. Na potrzeby akcji James Blunt odtworzył także kultowy teledysk. Sprawdźcie, jak brzmi odświeżona, charytatywna wersja "You're Beautiful"!

 

Stand Up To Cancer to charytatywna akcja zainicjowana w 2008 roku w Stanach Zjednoczonych, polegająca na zbieraniu funduszy na walkę z rakiem oraz szerzeniu świadomości na temat tej choroby za pomocą mediów tradycyjnych i społecznościowych.

W 2012 roku powstała brytyjska wersja Stand Up To Cancer, współtworzona przez telewizję Channel 4. Co parę lat, w październiku stacja nadaje całodniowy program, w czasie którego emitowane są specjalne odcinki seriali i programów telewizyjnych z gościnnym udziałem celebrytów. Wszystkie dotacje zebrane od telewidzów w czasie emisji przekazywane są na konto organizacji Cancer Reaserch UK. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!