Andrzej Piaseczny i Alicja Majewska wykonali przebój Zbigniewa Wodeckiego

Ostatni odcinek XII edycji show "Taniec z gwiazdami" obfitował w wiele muzycznych niespodzianek. Zobaczcie jedną z nich!

Za nami kolejna edycja jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce "Taniec z gwiazdami". O wygraną walczyli Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Oceniało ich jury w składzie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny.  

Decyzją widzów w 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wygrał Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz.

Podczas wielkiego finału nie mogło zabraknąć muzycznych niespodzianek. Na scenie tego wieczoru wystąpili Doda, Michał Szpak, Kombii, Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny!

Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny wykonali utwór "Lubię wracać tam gdzie byłem" z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Ich występ możecie zobaczyć poniżej.

 

7 maja 2021 roku ukazał się album "50/50", który powstał z okazji 50. urodzin Andrzej Piasecznego. Utwory na jubileuszowy album skomponowali i wyprodukowali dla Andrzeja Piasecznego mistrzowie polskiej sceny. Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska, Tomasz Organek – idealni goście na urodzinowej imprezie! Wszyscy przygotowali zaskakujące muzyczne niespodzianki, zapraszając do dobrej zabawy, do spojrzenia na nowo na siebie, świat i ludzi dookoła.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!