Katy Perry wykonała przebój zespołu The Beatles "All You Need Is Love"

Piosenkarka zaśpiewała utwór "All You Need Is Love" zespołu The Beatles w ramach świątecznej kampanii reklamowej firmy Gap.

Katy Perry została gwiazdą świątecznej kampanii amerykańskiej firmy odzieżowej Gap, "All Together Now", która inspirowana jest muzyką zespołu The Beatles. Katy udostępniła na swoim kanale na YouTubie akustyczny cover jednej z najpopularniejszych piosenek grupy, "All You Need Is Love". W wywiadzie dla magazynu "People" przyznała, że zmierzenie się z tak ważnym w historii muzyki utworem było dla niej bardzo stresujące. Posłuchajcie, jak brzmi jej wersja kultowego przeboju! 

 

W związku z premierą singla artystka zdradziła swoim fanom na Instagramie, że 20 lat temu była pracownicą jednego ze sklepów Gapa w Santa Barbara. Można zatem powiedzieć, że jej kariera zatoczyła pełne koło!

Katy Perry10 ciekawostek o Katy Perry

Poinformowała także, że za każde odsłuchanie utworu "All You Need Is Love" w jej wykonaniu w serwisie Spotify, Gap przekaże 1 dolara na rzecz Baby2Baby, organizacji non-profit, zajmującej się dostarczaniem ubrań i artykułów pierwszej potrzeby dzieciom z ubogich rodzin. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!