Dawid Kwiatkowski zaprezentował teledysk do nowego singla "Nieważne"

Utwór "Nieważne" to trzeci singiel z albumu, który ukaże się już w najbliższy piątek 29 października 2021 roku.

Klip jest najodważniejszym, najbardziej artystycznym i symbolicznym obrazem w karierze artysty.? Mocny i wyrazisty teledysk powstał podobnie, jak poprzednie, według scenariusza napisanego przez Dawida, który miał bardzo dokładną wizję, jak ma ten obraz wyglądać.

Zobacz teledysk:

 
Codziennie świat wmawia nam kolejne kłamstwa, w które zaczynamy wierzyć, zaczynamy martwić się czymś, co nigdy się nie wydarzy. Presja staje się naszym codziennym towarzyszem. Jest jednak jedna wyspa, na której to wszystko jest nieważne. To miłość.

– opowiada artysta.

Singiel mówi o ukojeniu, jakie daje miłość. Wszystkie złe bodźce, oceny którym jesteśmy poddawani, świat i osoby, które próbują nami sterować - to w obliczu miłości staje się „Nieważne". To kochana osoba staje się naszym azymutem, spokojem, harmonią i odpowiedzią.

Nowy album Dawida Kwiatkowskiego zawiera takie przeboje jak „Bez Ciebie" i „Proste", które szturmem podbiły radiowe listy przebojów. Singiel „Bez Ciebie" ma już status platynowego i z tym utworem Dawid Kwiatkowski zdobył Bursztynowego Słowika podczas Festiwalu w Sopocie. „Proste" znalazło się na pierwszymi miejscu najczęściej granych utworów w rozgłośniach radiowych.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!