"Ocalić od zapomnienia": Justyna Steczkowska złożyła hołd Violetcie Villas [WIDEO]

Artyści upamiętnili znakomitych muzyków, których nie ma już z nami. Wykonali największe przeboje między innymi Krzysztofa Krawczyka, Kory, Zbigniewa Wodeckiego, Czesława Niemena czy Marka Grechuty.

Wokalistka już niejednokrotnie zaskoczyła swoich fanów coverami największych przebojów. Nie inaczej było podczas koncertu "Ocalić od zapomnienia", który został wyemitowany przez telewizję Polsat 1 listopada 2021 roku. Justyna Steczkowska wykonała utwór "Do ciebie mamo" z repertuaru wspaniałej Violetty Villas. Jej występ możecie zobaczyć poniżej.

 
Uważam, że jest to najpiękniejsza piosenka z jej repertuaru. Mojej mamusi już nie ma, niestety. Dlatego ten utwór jest dla mnie tak ważny.

- powiedziała artystka przed występem.

Justyna Steczkowska, Beata KozidrakJustyna Steczkowska i Beata Kozidrak wykonały razem nowy utwór

Justyna Steczkowska jest fenomenem polskiej sceny muzycznej. Jako jedyna polska popowa wokalistka może pochwalić się czterooktawową rozpiętością skali głosu. Artystka dała się również poznać jako autorka tekstów, kompozytorka, skrzypaczka, fotografka, projektantka mody oraz aktorka. W tym roku z okazji 25-lecia działalności artystycznej wyruszyła w trasę koncertową, podczas której wystąpi z 25 artystami. W każdym mieście zaśpiewa z innym wokalistą i zaprezentuje inny utwór.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!