Diana Ross powraca w wielkim stylu z nowym singlem "I Still Believe"

Artystka udostępniła w sieci singiel "I Still Believe", a także zapowiedź teledysku do piosenki "All Is Well". Oba numery promują nowy album Ross, "Thank You", którego premiera odbędzie się już 5 listopada 2021 roku.

Diana Ross po ponad dekadzie powraca z nową płytą. "Thank You" będzie jej 25. solowym albumem. Artystka stworzyła go w 2020 roku, podczas lockdownu spowodowanego pandemią COVID-19. 

W sieci pojawił się nowy singiel promujący płytę, "I Still Believe". Oprócz tego piosenkarka udostępniła w serwisie YouTube półminutowy fragment teledysku do piosenki "All Is Well", która również pochodzi z nowej płyty. 

 
 

Piosenkarka zdradziła, że teledysk nie powstałby, gdyby nie wsparcie jej synów, Evana i Rossa. Dzięki nim mogła poczuć się swobodniej na planie zdjęciowym po niemal dwóch latach przerwy od występów i pracy przed kamerami. Album "Thank You" jest wyrazem wdzięczności artystki, która ze względu na panującą obecnie pandemię zaczęła odczuwać większą radość z każdego dnia. Zależało jej na tym, by za pomocą muzyki przekazać swoim fanom pozytywną energię i miłość, które pomagają przetrwać nawet najgorsze chwile. 

Diana Ross zdobyła popularność w latach 60., jako wokalistka grupy "The Supremes". Podczas kariery solowej zasłynęła przede wszystkim z przebojów takich jak: "I'm Coming Out", "Ain't No Mountain High Enough" i "Upside Down". "Thank You" będzie jej pierwszym albumem studyjnym od 2006 roku, w którym wydała płytę "I Love You". 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!