Mariah Carey zapowiada nowy świąteczny utwór

Artystka, której przebój "All I Want For Christmas Is You" od lat jest nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia, zapowiedziała swój nowy świąteczny utwór, "Fall In Love At Christmas", nagrany wspólnie z amerykańskim piosenkarzem Khalidem.

1 listopada 1994 roku Maria Carey wydała album "Merry Christmas", na którym znalazł się jeden z największych świątecznych przebojów wszech czasów, "All I Want For Christmas Is You". Teraz, prawie 30 lat później, artystka zapowiedziała nowy bożonarodzeniowy singiel, który nagrała wspólnie z Khalidem i Kirkiem Franklinem.

Carey zamieściła 30-sekundowy fragment utworu na Twitterze. O tym, czy "Fall In Love At Christmas" ma szansę stać się największym hitem tegorocznej Gwiazdki przekonamy się już 5 listopada 2021 roku! 

W ramach promocji nowego singla, Mariah Carey zamieściła na Twitterze krótki filmik, w którym ubrana w czerwoną, brokatową suknię, rozbija halloweenowe dynie za pomocą laski cukrowej w kształcie kija baseballowego. Artystka chciała w ten sposób przekazać, że choć dopiero zaczął się listopad, jej zdaniem nadeszła najwyższa pora, by rozpocząć świętowanie Bożego Narodzenia. W tle słychać oczywiście jej przebój "All I Want For Christmas Is You".  

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!