UB40 i Kamil Bednarek zapraszają na wspólny koncert!

Dnia 11 marca 2022 roku, w Warszawskiej Hali Torwar, na jednej scenie wystąpią królowie Reggae. Wystąpi grupa UB40 oraz Kamil Bednarek.

UB40 to brytyjski zespół reggae założony w 1978 roku w Birmingham. Nazwa grupy pochodzi od angielskiego formularza zasiłku dla bezrobotnych (Unemployment Benefit, Form 40). Zespół UB40 zadebiutował w klubie "The Hare & Hounds" w King's Heath w rodzinnym Birmingham, grając na urodzinowym przyjęciu przyjaciół. W 1980 roku zaś wydali pierwszy singiel- "King"/"Food For Thought" oraz debiutancki album- "Signing Off".

Grupa stała się znana w Wielkiej Brytanii, a po wydaniu w 1983 r. płyty "Labour of Love" zawierającej covery innych artystów (w tym "Red Red Wine" Neila Diamonda), następnie poznały ich Stany Zjednoczone i cały świat. Sprzedali ponad 50 milionów płyt i objechali cały świat jako ambasadorowie reggae, grając serię historycznych koncertów.

Skład zespołu był wyjątkowo stabilny przez niemal 30 lat ich kariery, jak również przez te wszystkie lata UB40 pozostali wierni muzyce reggae (z małym dodatkiem brytyjskiego popu).

Kamil Bednarek to jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Nagrywający w gatunku reggae artysta może pochwalić się rzeszą wiernych fanów oraz pokaźną listą piosenek, które zna cała Polska.

W tym roku minie 11 lat od chwili, kiedy to o Kamilu dowiedziała się cała Polska. Artysta dał się poznać szerszemu gronu odbiorców, biorąc udział w programie Mam Talent. Od tamtej pory, jego kariera rozwija się w Zawrotnym tempie. Prze wielu jest uważany za „Króla polskiego Reggae.

Bilety zaczynają się od 199 zł, dokładne kategorie cenowe są na stronie eventim.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!