"The Crown" sezon 5: Elizabeth Debicki jako księżna Diana w "revenge dress" [GALERIA]

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu serialu Netfliksa. Możemy na nich zobaczyć Elizabeth Debicki w zjawiskowej stylizacji.

Na ten moment czekały miliony fanów serialu "The Crown". Kilka tygodni temu Imelda Staunton, nasza nowa królowa Elżbieta, przekazała dla widzów wiadomość z planu serialu „The Crown". Piąty sezon będzie miał premierę dopiero w listopadzie 2022 roku. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość. 

W oczekiwaniu na nowe odcinki, możecie zobaczyć zdjęcia z planu piątego sezonu. Widzimy na nich Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany w słynnej "revenge dress".

Tak w tej sukni prezentowała się sama Diana Spencer.

Diana SpencerDiana Spencer East News

W "The Crown 5" starszą wersję księcia Filipa, czyli najbliższą tej aktualnej zagra Jonathan Pryce. Księżniczkę Małgorzatę zagra Lesley Manville. Wiemy również, kto wystąpi w roli premiera Wielkiej Brytanii Johna Majora. Do obsady "The Crown" dołączył Jonny Lee Miller. Księżną Dianę, zagra aktorka polskiego pochodzenia Elizabeth Debicki, a w Księcia Karola, wcieli się Dominic West.

'The Crown'Jak dobrze znasz serial "The Crown"? [QUIZ]

Sezon 4. zakończył się rezygnacją Thatcher, co oznacza, że do walki wejdzie nowy premier. Sezon piąty będzie kontynuował kadencję Johna Majora i później zobaczymy również jego następcę Tony'ego Blaira, który sprawował urząd podczas śmierci Diany.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!