Beyonce zaprezentowała nowy singiel "Be Alive" do filmu "King Richard: Zwycięska Rodzina"

Piosenkarka nagrała utwór na potrzeby filmu "King Richard: Zwycięska Rodzina", opowiadającego o Richardzie Williamsie, ojcu i trenerze tenisistek Venus i Sereny Williams. Premiera filmu odbędzie się już 3 grudnia 2021 roku!

Beyonce opublikowała w serwisie YouTube swój najnowszy utwór, "Be Alive". Piosenka została nagrana na potrzeby filmu biograficznego "King Richard: Zwycięska Rodzina" w reżyserii Reinalda Marcusa Greena. Produkcja opowiada historię Richarda Williamsa, ojca i zarazem trenera Venus i Sereny Williams, które do dziś uważane są za jedne z najlepszych tenisistek na świecie. Posłuchajcie, jak brzmi najnowszy utwór Beyonce! 

 

W filmie "King Richard: Zwycięska Rodzina" główną rolę odegra Will Smith, znany przede wszystkim z filmów "Faceci w czerni", "Ja, robot" i "Jestem legendą". W role legendarnych sióstr Williams wcielą się Saniyya Sidney i Demi Singleton.

Beyonce7 ciekawostek o Beyonce

Beyonce, która od wielu lat przyjaźni się z Sereną Williams, postanowiła napisać piosenkę do filmu po obejrzeniu jego pokazu przedpremierowego. Osobiście skontaktowała się w tej sprawie z Willem Smithem, który stwierdził, że mariaż między filmem a utworem Beyonce jest swego rodzaju magią, która nie ma sobie równych w świecie rozrywki. Polska premiera filmu odbędzie się 3 grudnia 2021 roku. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!