Robert Janowski jako Eric Clapton wygrał program "Twoja Twarz Brzmi Znojmo"

Za nami ostatni odcinek 15. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobaczcie, kto skradł serca jurorów i widzów przed telewizorami.

W finałowym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" o główną nagrodę walczyli: Robert Janowski, Basia Kurdej-Szatan, Kasia Łaska i Adam Zdrójkowski. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i swoimi występami zachwycili zarówno jurorów, jak i publiczność. Zwycięzca mógł być, jednak tylko jeden. 15. edycję show wygrał Robert Janowski, który w finale wystąpił jako Eric Clapton z piosenką "Layla". Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Jury w składzie Michał Wiśniewski, Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka oraz Gromee jednogłośnie doszło do wniosku, że najlepiej zaprezentował się Robert Janowski. To on wygrał „Złotą Twarz" i 100 tys. złotych, które przeznaczył na cele charytatywne.

Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie 10 najlepszych występów z ostatnich dziesięciu edycji show.

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. Twórcy podczas ostatniego finału zapewnili, że kolejna edycja programu powróci już jesienią 2019 roku.

A Wy komu kibicowaliście?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!