Zespół Łzy prezentuje drugą część wielkiego hitu "Agnieszka 2.0"

Po 20 latach doczekaliśmy się kontynuacji jednego z najpopularniejszych przebojów lat 2000. Co się stało z Agnieszką? Sprawdźcie już teraz!

To właśnie tym przebojem 20 lat temu zespół Łzy na czele wówczas z Anią Wyszkoni podbił serca polskich fanów. Utwór "Agnieszka już dawno…" promował drugi studyjny album "W związku z samotnością", który osiągnął status Platynowej Płyty i dotarł do 4. miejsca listy OLiS. 

Jesteście ciekawi, jak potoczyły się losy Agnieszki? Adam Konkol napisał kontynuację tego wielkiego hitu "Agnieszka 2.0 Była mroźna zima". Wykonuje go Paulina Titkin, wokalistka zespołu Łzy od 2011 roku. Do utworu powstał również teledysk, który możecie zobaczyć poniżej.

 
Po 25 latach postanowiłem napisać dalszą część „historii miłości" Agnieszki. Co takiego wydarzyło się zimą, że Agnieszka, która tak bardzo zakochała się latem w chłopaku, nagle przestała go kochać? Dlaczego pomimo wszystko, po roku chciała wrócić na wakacje, w miejsce, gdzie się poznali rok wcześniej? No i jak miał na imię chłopak Agnieszki? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź w piosence „Agnieszka 2.0 Była mroźna zima".

- mówi Adam Konkol.

Jak Wam się podoba kontynuacja przeboju "Agnieszka już dawno..."? 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!