Gwiazda "Pięćdziesięciu twarzy Greya", Jamie Dornan w przeboju "Everlasting Love"

Jamie Dornan zaśpiewał utwór "Everlasting Love" podczas imprezy, która odbyła się po uroczystej premierze filmu "Belfast" w Los Angeles. Zobaczcie, czy filmowy Christian Gray potrafi zaczarować nie tylko wyglądem, ale i głosem!

Jamie Dornan zaprezentował swój talent wokalny, występując na imprezie zwieńczającej premierę najnowszej produkcji z jego udziałem - "Belfast". Aktor, znany przede wszystkim z roli Christiana Greya w serii filmów "Pięćdziesiąt twarzy Greya", zaprezentował utwór z repertuaru między innymi Sandry i zespołu Love Affair, "Everlasting Love". W filmie śpiewa go odgrywana przez Jamiego postać - tata głównego bohatera, Buddy'ego. Piosenka pojawiła się także w oficjalnym zwiastunie filmu.

Sprawdźcie, czy Jamie Dornan ma zadatki na gwiazdę estrady! 

 

Nie jest to pierwsze spotkanie aktora z muzyką - wspólnie ze swoim szkolnym przyjacielem, Davidem Alexandrem, założył folkowy zespół Sons of Jim, który rozpadł się w 2008 roku.

"Belfast" opowiada historię 9-letniego Buddy'ego i jego rodziny, pochodzącej z klasy robotniczej, która żyje w cieniu brutalnego sporu o przynależność Irlandii Północnej do Wielkiej Brytanii w latach 60. XX wieku. Film jest częściowo inspirowany biografią jego reżysera, Kennetha Branagha.

Oprócz Jamiego Dornana w obsadzie znaleźli się także Judi Dench, Ciarán Hinds oraz debiutujący na wielkim ekranie 11-letni Jude Hill, który wcielił się w rolę Buddy'ego. "Belfast" pojawi się w polskich kinach 25 lutego 2022 roku. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!