Ochman, zwycięzca "The Voice of Poland" prezentuje świąteczny utwór

Nadszedł już ten czas, gdy artyści zaczynają dzielić się z nami swoimi świątecznymi propozycjami.

Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland", wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana już w najbliższy piątek 19 listopada 2021 roku zaprezentuje debiutancki album zatytułowany po prostu „Ochman". Na płycie znalazło się 11 utworów i nie mogło zabraknąć na niej takich singli jak „Światłocienie", „Wielkie tytuły", „Prometeusz", „Wspomnienie", czy „Ten sam ja".

W oczekiwaniu na premierę płyty, artysta podzielił się z fanami świątecznym utworem "Christmas Vibes". Możecie go posłuchać poniżej.

 

Uczestnictwo Krystiana w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman nazywany był objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie" typowany był jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów „The Voice of Poland". Piosenka zanotowała aż 300 tyś. streamów w tydzień i zadebiutowała na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

Drugi singiel „Wielkie tytuły" błyskawicznie znalazł się na #1 miejscu na karcie na czasie YouTube. Również tam znalazły się wszystkie kolejne single z teledyskami.

Krystian z utworem „Prometeusz" wygrał 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w koncercie „Premiery" oraz jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w The Circle Sessions, gdzie zaprezentował na żywo dwa utwory „Lights In The Dark" oraz „Ten sam ja".

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!