"Peaky Blinders" sezon 6: Zobacz pierwszą zapowiedź. Kiedy premiera? [WIDEO]

Pod koniec maja 2021 roku zakończyły się prace na planie 6. sezonu serialu "Peaky Blinders". Kiedy nowe odcinki zobaczymy na Netfliksie?

Miliony fanów na całym świecie czekają na kontynuację jednego z najpopularniejszych kryminalnych seriali ostatnich lat. Twórcy serialu ogłosili, że niestety będzie on ostatnim, jednak na tym historia rodziny Shelbych się nie zakończy. Steven Knight zapowiedział również pełnometrażowy film!

Do sieci trafiła pierwsza krótka zapowiedź wideo, która zdradza również, że premiera nowego sezonu odbędzie się na początku 2022 roku!

W ostatnim wywiadzie dla Birgmingham Mail zdradził, dlaczego jego zdaniem warto czekać na szósty sezon.

To będzie moim zdaniem zdecydowanie najlepszy [sezon] ze wszystkich dotychczasowych. Więcej tego samego, ale inaczej. W serialu z pewnością zobaczycie hołd dla naszej ukochanej Helen McCrory. Są też plany na inne rzeczy, które mogą wyprzedzić emisję.

Helen McCrory zmarła na nowotwór w piątek, 16 kwietnia 2021 roku. Miała 52 lata. Narcyza Malfoy, Polly Gray, czy też Valentina Villeford — to najbardziej rozpoznawalne role aktorki. 

Data premiery 6. sezonu nie jest jeszcze znana.

Jedna z najlepszych brytyjskich produkcji. Uwodzicielsko prowadzi widza przez historię gangów działających na terenie Birmingham w okresie między wojennym. Wszystko w tej ekranizacji zostało dobrane perfekcyjnie. Od kostiumów, przez ścieżkę dźwiękową, aż po obsadę aktorską. Zadziorna gra w wielu poważnych tematach powoduje, że można go oglądać od deski do deski z zapartym tchem. W rolach głównych występują Cillian Murphy i Paul Anderson, bez których ciężko sobie wyobrazić ekranizację tego dzieła.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!