Lady Gaga i Tony Bennett wykonali na żywo przebój "Anything Goes"

Duet wystąpił wspólnie na wyjątkowym koncercie, zwieńczającym wspaniałą karierę Tony'ego Bennetta oraz jego wieloletnią współpracę z Lady Gagą. Występ promuje ich drugą i zarazem ostatnią płytę "Love for Sale", która otrzymała aż 6 nominacji do nagród Grammy!

Tony Bennet i Lady Gaga powrócili w wielkim stylu z płytą "Love for Sale", której premiera odbyła się we wrześniu 2021 roku. Ich długoletnia współpraca, a także przyjaźń rozpoczęły się w 2011 roku, gdy nagrali razem cover przeboju "The Lady is a Tramp". W 2014 roku wydali wspólnie pierwszy album "Cheek to Cheek". 

Tony Bennett ogłosił, że jego najnowszy album nagrany z Lady Gagą będzie już ostatnim w jego karierze - muzyk, który skończył w tym roku 95 lat, od 2016 cierpi na chorobę Alzheimera. 

On i Gaga postanowili wystąpić razem po raz ostatni na specjalnym koncercie "One Last Time: An Evening with Tonny Bennet and Lady Gaga", podczas którego zaśpiewali m.in. jednej z największych przebojów Cole'a Portera "Anything Goes". Zobaczcie, jak wyglądał ich występ! 

 

"Love for Sale" to album w całości poświęcony twórczości Cole'a Portera, jednego z najlepszych kompozytorów musicalowych w historii. Znalazły się na nim takie utwory jak "Night and Day", "I Get A Kick Out Of You" i "So In Love". 

Płyta została nominowana w sumie do 6 nagród Grammy, między innymi w kategorii "Album roku".

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!