Zespół Westlife prezentuje album "Wild Dreams" [POSŁUCHAJ]

Westlife, jeden z najpopularniejszych brytyjskich zespołów XXI wieku, powrócił z nowym albumem "Wild Dreams", który ukazał się 26 listopada 2021 roku.

Składająca się z 15 utworów edycja deluxe to kolekcja świeżych, popowych hymnów i poruszających ballad. Fani otrzymają pełen pozytywnej energii singiel "Starlight", a także nowe, koncertowe wersje piosenek "Flying Without Wings", "World of Our Own" i "Uptown Girl".

Album "Wild Dreams" został nagrany w czasie pandemii COVID 19 i opowiada o tym jak członkowie grupy zmagali się z tym trudnym okresem. Jednocześnie ich nowe utwory mówią o nowych początkach, nadziei oraz patrzeniu w przyszłość, mimo wszystko, z optymizmem. Albumu w całości możecie posłuchać poniżej.

Westlife sprzedali 55 milionów płyt na całym świecie i są jednym zespołem, których 7 pierwszych singli znalazło się na 1. miejscu listy przebojów w Wielkiej Brytanii. To także grupa z największą liczbą piosenek na szczycie brytyjskiego zestawienia. Łącznie aż 14 utworów formacji dotarło na najwyższą pozycję UK Chart, co oznacza, że od Westlife lepsi są tylko Elvis Presley i The Beatles. Mogą pochwalić się także 33 albumami na szczytach list sprzedaży na całym świecie i 5 milionami biletów sprzedanych na ich koncerty.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!