"Kevin sam w domu": Wynajmij dom McCallisterów na Święta!

Serwis Airbnb, zajmujący się wynajmem lokali, dodał do swojej oferty wyjątkową pozycję - posiadłość McCallisterów z kultowej komedii świątecznej "Kevin sam w domu". Zobaczcie, co czeka szczęśliwego nabywcę, który spędzi noc w domu Kevina!

Serwis Airbnb zamieścił na Instagramie ogłoszenie, które z pewnością zachwyciło wszystkich fanów świątecznej komedii "Kevin sam w domu". 7 grudnia w serwisie pojawi się specjalna oferta wynajmu wspaniałego domu Kevina i jego rodziny, którego w filmie chłopiec musiał bronić przed włamywaczami, Harrym i Marvem.

Airbnb oferuje fanom kultowego filmu możliwość spędzenia w wynajętym domu jednej nocy, 12 grudnia 2021 roku, podczas której czeka ich moc atrakcji.

Kevin Sam w domu"Kevin sam w domu": Powstał zestaw LEGO domu McCallisterów!

Na miejscu gości przywita Devin Ratray, który w filmie wcielił się w rolę starszego brata Kevina, Buzza.
W ciągu swojego pobytu będą uczyć się konstruowania kreatywnych pułapek, które pomogą ocalić dom
w razie włamania (organizator zapewnia, że w tym razem nie trzeba będzie z nich korzystać), skosztują oryginalnej pizzy z Chicago, czyli miasta w którym znajduje się dom McCallisterów, a także będą mogli zobaczyć z bliska najprawdziwszą tarantulę - zwierzątko domowe filmowego Buzza.
Na sam koniec, gości czeka specjalny pokaz najnowszego filmu z serii o Kevinie, "Nareszcie sam w domu", którego premiera odbyła się 12 listopada 2021 roku na platformie Disney+.

Cena wynajmu domu wynosi 25$, a przy bookowaniu liczy się zasada kto pierwszy ten lepszy.

Home Sweet Home AloneZobaczcie zapowiedź nowego "Kevina samego w domu"!

Aby uczcić pobyt pierwszych gości w filmowym domu McCallisterów, Airbnb przeznaczy darowiznę na rzecz szpitala dziecięcego La Rabida Children's Hospital w Chicago. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!