Abba zaprezentowała świąteczny teledysk do piosenki "Little Things"

Utwór "Little Things", pochodzący z najnowszego albumu "Voyage", jest pierwszą świąteczną piosenką w dorobku grupy. Zespół stworzył do niej wyjątkowy teledysk w bożonarodzeniowym klimacie. Zobaczcie, jak prezentuje się Abba w świątecznym wydaniu!

Abba powróciła po prawie 40 latach z nowym albumem "Voyage", którego premiera odbyła się 5 listopada 2021 roku. Wcześniej zespół zaprezentował fanom dwie piosenki promujące płytę - "Don't Shut Me Down" oraz "I Still Have Faith In You", która została nominowana do Grammy 2022 w kategorii "Nagranie roku" - jest to pierwsza nominacja grupy do "muzycznego Oscara".

Na najnowszej płycie Abby znalazło się w sumie nowych 10 utworów, w tym pierwsza w historii zespołu piosenka świąteczna - "Little Things". 3 grudnia 2021 roku do sieci trafił teledysk, który tak jak sam utwór, oddaje wyjątkowy klimat i magię Świąt. Zobaczcie, czy i Was wprawi w odpowiedni nastrój!

 

Teledysk przedstawia grupę dzieci, które zainspirowane Abbą, organizują w szkole specjalny występ, przebierają się za członków zespołu, odtwarzają ich choreografie z koncertów, a także tworzą swoje własne awatary, inspirowane tymi, które pojawią się zamiast muzyków na specjalnej serii koncertów Abby w Londynie w 2022 roku.

Abba 'Voyage'Zespół Abba z albumem "Voyage" powrócił na szczyty list przebojów

Zespół oznajmił, że "w ramach świątecznego prezentu", cały dochód z piosenki "Little Things" zostanie przekazany na rzecz fundacji UNICEF.

Jest to już drugi utwór Abby, z którego cały dochód został przeznaczony na cele charytatywne. Po występie na specjalnym koncercie organizowanym przez UNICEF w 1979 roku z piosenką "Chiquitita", zespół podjął decyzję o przekazaniu 50% swoich zarobków z tego utworu na konto organizacji. W 2014 członkowie grupy wspólnie zgodzili się, aby zwiększyć datek do 100%. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!