Andrea Bocelli zaprasza na wyjątkowy świąteczny koncert [WIDEO]

Koncert "Believe in Christmas" odbył się w spektakularnym Teatro Regio di Parma.

Andrea Bocelli zagrał przedświąteczny koncert 12 grudnia 2020 roku w słynnym Teatro Regio di Parma. Reżyserem wydarzenia był Franco Dragone (znany ze współpracy z Cirque Du Soleil). Na scenie u boku tenora pojawiło się wielu gości. Niewątpliwie najważniejszym momentem koncertu był jednak występ z córką Virginią. Wykonali wspólnie jedną z najpiękniejszych ballad wszech czasów "Hallelujah" z repertuaru Leonarda Cohena.

Koncert obejrzała rekordowa liczba widzów podczas transmisji na żywo. Było to niewątpliwie jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2020 roku.

Włoski tenor ponownie zagości w domach swoich fanów z koncertem "Believe in Christmas" już 10 grudnia 2021 roku. 

 

Bilety dostępne są pod tym adresem

Przypominamy, że z powodu pandemii koronawirusa, koncert Andrei Bocellego zaplanowany na 21 sierpnia 2021 roku na PGE Narodowym w Warszawie został przeniesiony na 19 sierpnia 2022 roku. Wszystkie dotąd zakupione bilety zachowują ważność.

Będzie to jego pierwszy koncert w tym miejscu. Artysta zaśpiewa jedne z najsłynniejszych arii operowych, utwory z nowego albumu oraz swoje najpopularniejsze przeboje. Razem z Bocellim przyjadą zaproszeni przez niego goście, zatem wydarzenie zapowiada się imponująco.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!