"Harry Potter: Powrót do Hogwartu". Zobacz oficjalny plakat i krótką zapowiedź wideo

Obsada "Harry'ego Pottera" powróci do Hogwartu na wyjątkowe spotkanie po latach. Zobacz oficjalny plakat i krótką zapowiedź wideo.

Światowa premiera pierwszej części Harry'ego Pottera "Kamień filozoficzny" miała miejsce w 2001 roku. Od tamtego czasu powstało osiem filmów. Każdy z nich cieszył się ogromną popularnością. Zarówno autorka bestsellerowej powieści J.K Rowling, jak i twórcy serii w wywiadach stanowczo dementowali plotki o kolejnych częściach. Marzą o tym miliony fanów na całym świecie.

Po 20 latach obsada "Harry'ego Pottera" powróci do Hogwartu na wyjątkowe spotkanie po latach. HBO MAX szykuje reunion.  W programie "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts" zobaczymy między innymi Daniela Radcliffe'a, Ruperta Grinta, Emmę Watson czy Helenę Bonham Carter. A to tylko część atrakcji, jakie na nas czekają.

Goście będą ze sobą rozmawiać, wspominać, a także odpowiadać na zadane im pytania. Wszystko odbędzie się więc wedle formuły, którą wykorzystano już w "Przyjaciele: Spotkanie po latach". 

Tak prezentuje się oficjalny plakat:

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun:

 

Premiera "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts" zaplanowana jest na 1 stycznia 2022 roku. W Polsce ten specjalny program będzie dostępny na HBO GO.

Harry Potter i Czara Ognia10 magicznych faktów o Harrym Potterze, o których nie mają pojęcia mugole

Przypominamy, że J.K. Rowling w 2020 roku uruchomiła magiczną stronę internetową Harry Potter Hub. Znajdziecie na niej materiały z wydawnictw takich jak Bloomsbury i Scholastic, sporo filmów z nauką magicznego rzemiosła, quizy, łamigłówki, zabawne artykuły i wiele więcej – zarówno dla rozpoczynających przygodę z „Harrym Potterem", jak i tych, którzy są już zaznajomieni ze światem czarodziejów. Część materiałów jest darmowa, za inne trzeba zapłacić.

Na planie filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. IIBardzo trudny quiz o "Harrym Potterze" cz. II

Jedną z nowych atrakcji jest audiobook, czytany przez największe gwiazdy w tym oczywiście aktorów z "Harry'ego Pottera". Pierwszy rozdział "Kamienia Filozoficznego" po tytułem "Chłopiec, który przeżył", czyta sam Daniel Radcliffe!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!