"Matrix: Zmartwychwstania": Posłuchaj oficjalnej ścieżki dźwiękowej!

Do sieci trafiła oficjalna ścieżka dźwiękowa najnowszej, czwartej części kultowej serii science fiction - "Matrix: Zmartwychwstania". Film trafi do polskich kin już 22 grudnia 2021 roku!

Po ponad 18 latach fani kultowej serii "Matrix" doczekali się kontynuacji przygód Neo i Trinity. 22 grudnia 2021 roku do kin trafi jej najnowsza część, zatytuowana "Matrix: Zmartwychwstania". Za kamerą ponownie stanie Lana Wachowski, tym razem jednak bez swojej siostry Lily, z którą stworzyła oryginalną trylogię. 

W filmie "Matrix: Zmartwychwstania" z pewnością nie zabraknie licznych scen akcji, zjawiskowych efektów specjalnych oraz wyjątkowej muzyki. Oficjalnej ścieżki dźwiękowej filmu można posłuchać już teraz na kanale WaterTower Music na YouTubie, a także w serwisach streamingowych, takich jak Spotify i Tidal.  Posłuchajcie, jak brzmi jeden z utworów, które usłyszymy w najnowszym "Matriksie" - "It's In My Mind"!

 

Na ścieżce dźwiękowej do filmu "Matrix: Zmartwychwstania" znalazło się w sumie 25 utworów skomponowanych przez Johnny'ego Klimka i Toma Tykwera oraz 10 remiksów autorstwa między innymi Thomasa Fehlmanna, Moderny oraz Psychic Health. 

MatrixJak dobrze pamiętasz film 'Matrix'? [QUIZ]

W najnowszej odsłonie "Matriksa" widzowie ponownie spotkają się z postaciami znanymi z trzech poprzednich części, choć nie zabraknie także nowych twarzy. W obsadzie, oprócz Keanu Reevesa i Carrie-Ann Moss, znaleźli się także między innymi Jada Pinkett Smith, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra i Christina Ricci

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!